Ladička Meridián trojitý ohřívač 496Hz

Kód: 941556.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička trojitý ohřev 496 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN TROJITÉHO OHŘÍVAČE:

Meridián trojitého ohřívače se narozdíl od ostatních meridiánu neváže k jednotlivému orgánu. V tradiční medicíně jsou právě jemu přisuzovány problémy a vlastnost,  které nelze přisoudit žádnému skutečnému orgánu. Trojitý ohřívač je jakési spektrum funkcí a dysfunkcí, který má svůj vliv na celkovou psychickou i fyzickou obranyschopnost - reguluje dýchací, zažívací i pohlavní funkce. Krom toho má vliv na termoregulaci těla, zásobování energií i endokrinní systém.

Každý ze 3 ohřívačů se navíc ještě vztahuje k lokální skupině orgánů a nerovnováha v něm se projeví také nerovnováhou v těchto orgánech (a naopak):

horní (nad bránicí) – srdce, plíce
střední (mezi bránicí a pupkem) – slezina, žaludek, játra
spodní (pod pupkem) – ledviny, močový měchýř, střeva

DRÁHA:

Jedná se o jangovou dráhu probíhající vzestupně od ruky k hlavě. Dráha vede od vnější strany prsteníčku přes hřbet ruky a zápěstí, nahoru předloktím přes loket, k zadní straně nadloktí a k zadní straně ramen. Odtud stoupá přes ramena a pod hrudní kostí se stáčí do hrudníku. Vnitřní větev vede skrze osrdečník do bránice a zde sjednocuje úrovně horního, středního a dolního ohřívače (dolní část břicha - oblast kolem žaludku – hruď). Vnější větev vede po straně krku směrem nahoru podél zadního okraje ucha a uvnitř obkružuje tvář. Jedna malá větev vede skrze ucho a před uchem vystupuje na povrch, stoupá až k vnějšímu konci obočí a zde se spojuje s meridiánem žlučníku. Dráha má celkem 23 bodů.
Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: pocity hučení v uších, bolestivost hrdla, pocení - poruchy termoregulace, poruchy funkce lymfatického systému a oslabení imunity, alergie, zadržování tekutin a toxinů v organismu, otoky v průběhu dráhy, bolest vnějšího koutku oka, bolesti na vnější straně ramena, v oblasti nadloktí, lokte a předloktí, špatná pohyblivost prsteníčku, poruchy rovnováhy, bolesti v kloubech, zažívací potíže, stav celkového vyčerpání.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: přílišná starostlivost o sebe, své okolí a blízké, zoufalství, beznaděj, osamělost, trudomyslnost, syndrom vyhoření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: