Ladička 7.čakra 172.06 Hz

Kód: 412534.01
Neohodnoceno
1 150 Kč –4 %
Ladička 7.čakra 172.06 Hz
1 150 Kč –4 % 1 093 Kč
Skladem (>5 ks)
7. čakra - korunní čakra (Sahasrara).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapeutické ladičky Jednotlivé ladičky se používají na akupunkturní body, dráhy, čakry a místa na těle i v auře, která potřebují pozornost. Práce s ladičkami umožňuje příjemným a jemným způsobem rozpouštět blokády na všech úrovních. Tato metoda se obvykle používá jako doplněk k jakékoliv terapii, nebo se může použít i samostatně.

Čakry (centra energie) jsou rotující víry jemné energie. Výraz pochází ze sanskrtského slova "čakram" označujícího "kolo". Existuje sedm hlavních čaker umístěných na linii kopírující páteř. Pokud čakry fungují správně, jsou energie hmotného a vyššího těla v rovnováze a harmonii. Špatné fungování čaker může vést k tělesným, mentálním, citovým nebo duchovním poruchám. Léčením čaker je uvádíme do rovnováhy.

7. čakra - korunní čakra (Sahasrara) - 172,06 Hz.

Téma: splynutí s universálním bytím, vědomí jednoty. Centrum se nachází na temeni hlavy. Ladička má stejnou frekvenci jako Platonický rok, což je 25 920 let. Tato čakra je považována za čakru čistého vědomí. Její roli můžeme přirovnat k činnosti žláze s vnitřní sekrecí - hypofýze. Pomáhá při univerzálním vědomí a meditaci. Přináší radost a štěstí.

Ladička se umísťuje na korunní čakru (vrchol hlavy na úrovni uší).

Barva je fialová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: