Ladička Meridián žlučník 506,80Hz

Kód: 941555.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička žlučník 506,80 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN ŽLUČNÍKU:

Je jedním z těch, které mají velký vliv na rozsáhlé oblasti našeho těla – od hlavy až k nohám. Špatnou životosprávou a hektickým způsobem života spolu s ním ohrožujeme funkce sleziny, žaludku, jater, tenkého střeva, stav kostí a kloubů dolních končetin, a značně i naši psychiku. Nejvíce aktivní je žlučník kolem půlnoci - v této době se lidé s jeho problémy nejvíce budí a trpí celkovou těžkostí spojenou se žlučníkovými záchvaty.

DRÁHA:

Jedná se o jangovou dráhu, probíhající sestupně od hlavy k noze. Začíná u vnějšího koutku, kde se rozděluje do dvou drah. První vede přes spánek, po straně hlavy a dále krouží kolem ucha přes boční stranu krku, dále přes rameno a přední stranu hrudníku. Dráha se poté stáčí přes boční stranu žeber a břicha ke kyčli, odkud pokračuje po celé délce vnější strany nohy a končí na vnější straně nehtového lůžka prsteníčku. Dráha má celkem 44 bodů.

Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: žlučníkové potíže a žlučové kameny, hořkost v ústech, bolesti v podžebří, časté vzdychání, suchá pokožka, pocit horka od lýtka po stehno, bolesti hlavy v čelní oblasti a u koutků očí, záněty uzlin v podpaží nebo na krku, samovolné pocení, záchvaty horečky nebo zimniční třesavky, vnější bolesti kloubů v místech průběhu dráhy, onemocnění očí a uší, svírání v hrudi, bolesti kloubů

Psychické projevy energetické nerovnováhy: nedostatek kreativity a tvořivosti, nesamostatný úsudek, zamlžené myšlení, neschopnost praktického uskutečnění životních plánů, puntičkářství, nadměrné přebírání zodpovědnosti, chronická nespokojenost, netrpělivost, vztek, hněv, nerozhodnost, bezmocnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: