Ladička Meridián tlusté střevo 4230Hz

Kód: 941553.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička tlusté střevo 4230 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN TLUSTÉHO STŘEVA:

Tlusté střevo je z velké části sídlem našeho imunitního systému a ne nadarmo se mu říká druhý mozek těla. Má velký vliv na celou hlavu a konkrétně na ústní dutinu, stav zubů a jazyka, hrdla i hlasivek. Dále ovlivňuje stav kůže i horních končetin. Tlusté střevo se dává do povědomí od 5. - 7.hodiny ranní, kdy se doporučuje vyhýbat se stresu, probouzet se poklidně a postupně, a snažit se naučit tělo chodit na stolici. Doporučuje se pít bylinkové čaje podporující správný chod střev.

DRÁHA:

Jedná se o jangovou dráhu probíhající vzestupně od ruky k hlavě. Dráha začíná na nehtovém lůžku ukazováčku ruky, odkud vede přes hřbet ruky k zápěstí. Odtud se stáčí na vnější stranu předloktí, přes loket k nadloktí až na nejvyšší bod ramene. Z tohoto bodu vede jedna větev vnitřkem těla přes plíce až do střev. Další větev pokračue od ramene přes krk a tvář a poté kříží horní ret a končí pod nosní dírkou. Dráha má celkem 20 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolesti zubů, bolestivý otok hrdla a zduření mandlí, zánět hrdla, bolesti v nadloktí a v břiše, ale také zežloutnutí očního bělma, pocit sucha v očích, výtok řídkých hlenů a krvácení z nosu, zablokování krku, nefunkčnost a potíže s ohýbáním ukazováčku

Psychické projevy energetické nerovnováhy: tajnůstkářství, problémy s aktem dávání a přijímání na citové rovině, pocity nedostatečného ocenění, soužení, pocity viny, deprese, apatie, lhostejnost, lakota, sobectví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: