Ladička Meridián ledviny 383,70Hz

Kód: 941558.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička ledviny 383,70 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (3 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN LEDVIN:

Vyrovnaná energie ledvin je pro lidské tělo velmi důležité, obzvláště pro ženy. Ledviny jsou pramenem života, v ledvinách se uschovává všechna vrozená životní síla. Kromě celkového úbytku energie a celkové slabosti dochází v těle důsledkem špatné funkce ledvin k úpadku všech funkcí. Klesá kvalita kostí, krve, kožních buněk a klesá i možnost početí. Srovnáním meridiánu ledvin pomáháte celkové obnově tělních funkcí a posilujete tak vitalitu celého těla. Meridián ledvin je nejvíce aktivní mezi 17. a 19. hodinou - velmi potřebné je vyloučit vše, co jim škodí - tuky, cukr, sůl, limonády, chemikálie, kávu, alkohol, chlad, stres.

DRÁHA:

Jedná se o jinovou dráhu - probíhající vzestupně od nohy k hrudi. Začíná pod malíčkem nohy a postupuje středem chodidla k vnitřnímu kotníku. Odtud energie proudí nahoru po vnitřní straně lýtka ke kolenu, podél zadní vnitřní strany stehna, kde nahoře poblíž páteře vstupuje do těla, do močového měchýře a do ledviny. Dále vede přes stydkou kost, břicho a hruď nahoru až ke klíční kosti. Jedna malá větev začíná v ledvinách, stoupá nahoru skrze ledviny, bránici a plícemi a podél krku ke kořeni jazyka. Další větev spojuje srdce s meridiánem krevního oběhu. Dráha má celkem 27 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: nechutenství, temné zbarvení obličeje, temné kruhy kolem očí, „prosáknutá“ víčka, váčky pod očima, akné, ekzémy, suchost dlaní, dušnost, lapání po dechu, horko v ústech, suchý jazyk, záněty v hrdle, časté angíny, žloutenka, rozmazané vidění, arytmie, bolesti srdce, celková únava, potíže v sexuální a hormonální oblasti, poruchy plodnosti, sklon k potratům, opožděný růst. Dále pocity bolesti a přecitlivělosti na bedrech, vnitřní straně kolen, stehnech, lýtkách a kotnících - doprovázené tvorbou otoků, pálivé bolesti na chodidlech, poruchy sluchu a rovnováhy, zvonění v uších, křehkost kostí, kazivost zubů, klopýtání, ochablost dolních končetin, zadržování vody, noční pomočování. U žen se může objevit vyšší výskyt kvasinkovách a bakteriálních infekcí.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: duševní neklid, nerozhodnost, váhavost, úzkostlivost, vztahovačnost, netrpělivost, cynismus, podezřívavost, zapomnětlivost, snížená motivace, pocity beznaděje, tendence k rozladěnosti a smutku. Dále úzkostlivost, pověrčivost, přehnaná opatrnost, vnitřní napětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: