Ladička Meridián slezina a slinivka 264,90Hz

Kód: 941562.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička slezina 264,90 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN SLEZINY A SLINIVKY:

Slezina a slinivka tvoří jeden společný meridián. Spolu se žaludkem jsou nejdůležitějšími dráhami pro správnou funkci trávicího systému. Zajišťují metabolismus potravy, přeměnu potravy, její přesun a tvorbu životní energie. Dalším úkolem je tvorba, obnova a doplňování krve. V činnosti je slinivka břišní a slezina nejčastěji kolem 11. hodiny, nedoporučuje se požívat alkohol. Vhodná je šťáva z ovoce, med (je to jediná denní doba, kdy je tělo schopné strávit sladkosti). Vyhýbat bychom se měli přílišné fyzické činnosti, naopak můžeme podávat vysoké duševní výkony.

DRÁHA:

Jedná se o jinovou dráhu - probíhající vzestupně od nohy k hrudníku. Dráha vede od vnitřní strany palce na noze po vnitřní straně chodidla přes kotník, po vnitřní straně lýtka, přes vnitřní stranu kolenního kloubu a stehna nahoru vstupuje do dutiny břišní, do sleziny, kde komunikuje se žaludkem a pokračuje do hrudníku, vnitřkem těla přes střed klíční kosti ke krku přes jícen až ke kořeni jazyka. Vnitřní větev meridiánu vede do srdce, kde se spojuje s dráhou srdce. Zevní větev pokračuje sestupně a končí ve střední podpažní čáře v 6. mezižebří. Má také spoje s předním středním meridiánem a meridiány žlučníku a ledvin. Dráha má 21 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolesti žaludku, nadýmání břicha a říhání, diabetes, prudké bolesti pod srdcem, zablokování vody v organismu, neschopnost stabilního spánku, potíže při dlouhém stání, opuchliny na vnitřní straně kolen a stehen, špatné prokrvení v končetinách, funkční porucha palce u nohy, nedostatek energie, vodnaté výtoky z nosu, krku, úst a jiných sliznic, anémie, poruchy elasticity cév, krvácivost, častější výskyt modřin.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: pomalé myšlení, nesoustředěnost, poruchy paměti, prchavé myšlenky a utkvělé představy, přílišná starostlivost a sebelítost, úzkostné stavy, duševní labilita, pocit vykořenění – obtížnější adaptace na prostředí, smutek. Dále odmítání, strach z budoucnosti, závist.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: