Ladička Meridián žaludek 126,90Hz

Kód: 941563.01
Neohodnoceno
850 Kč –4 %
Ladička žaludek 126,90 Hz
850 Kč –4 % 808 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN ŽALUDKU:

Meridián žaludku je pro člověká velmi důležitý. Jeho správná funkce ovlivňuje i jiné velmi důležité orgány, jako například slezinu, slinivku břišní, žlučník a tenké střevo. Kromě trávicího traktu ovlivňuje i centrální nervový systém, dutinu ústní a dýchací cesty. Jeho aktivita začíná obvykle  od 8 do 10 hodin. V tuto dobu se radí konzumovat více vitamínů a být v teple.

DRÁHA:

Jedná se o jangovou dráhu - probíhající sestupně od hlavy k noze. Začíná pod nosní dírkou, stoupá vnitřkem ke kořeni nosu a na povrch vystupuje pod očima, pod středem zornčky. Po straně nosu vede až ke spodní čelisti a před uchem zahýbá ke spánku a nahoru k lebce, potom opět vede dolů přes čelistní kloub ke krku, přes klíční kost, bradavkou přes hrudník do žaludku. Dále vede středem těla do břicha, přes pupík do slabin, odtud jde směrem ke stehnu, k vnější straně kolena a zepředu středem holeně ke špičce chodidla a končí na vnější straně druhého a třetího prstu na noze. Od nártu vede jedna krátká větev k vnitřní straně palce, zde se spojuje s energetickou dráhou sleziny-slinivky. Dráha žaludku má celkem 45 bodů.

Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: nadýmání, špatné trávení, poruchy teplotní regulace, chladu od nohou, otoky kolenou a bolesti dolních končetin v místech průběhu dráhy, bolesti v krku nebo bolesti zubů, onemocněné prsní žlázy, bolesti kloubů, napětí v oblasti čelistí

Psychické projevy energetické nerovnováhy: Disharmonie dráhy vyvolá neschopnost přijímat lásku a chápat své okolí, na druhé straně příliš velkou citlivost vůči emocionálním impulsům, zatrpklost, mlčenlivost, povrchnost, výbuchy zlosti. Dále odmítání, zahořklost, pochybnosti, kritičnostBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: