Ladička Meridián osrdečník 447Hz

Kód: 941557.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička osrdečník 447 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN OSRDEČNÍKU:

Energetická dráha osrdečníku společně se srdcem tvoří dvojici proudů ovlivňující krevní oběh, cévní a nervový systém, správný chod v hrudníku a také má přímý vliv na horní končetiny. Meridiián osrdečníku ovlivňuje naši psychiku a má značnou kontrolu nad našim sexuálním životem. Největší aktivita se mu přiznává v čase mezi 19. a 21. hodinou - v této době lidské tělo velmi dobře vnímá a lépe se soustředí na konkrétní problémy. Je to čas vhodný pro působení antibiotik nebo pro aplikaci mastí na bolestivá místa. Lépe také vnímáme hudbu a zvyšuje se soustředěnost na děj.

DRÁHA:


Meridián osrdečníku je jingovou drahou. Začíná v srdci, klesá skrze bránici dolů a spojuje horní, střední a dolní část meridiánu trojitého ohřívače. Druhá větev proudí do oblasti pod čtvrtým žebrem, kde se nachází povrchová část meridiánu, dále vede okolo podpažní jamky na vnější stranu nadloktí a podél něj k ohybu paže a přes předloktí i dlaň až k nehtu prostředníčku. V dlani se jedna krátká větev stáčí a u nehtového lůžka prsteníčku se spojuje s meridiánem trojitého ohřívače. Dráha osrdečníku má celkem 9 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolesti na vnitřní straně předloktí a v ohybu lokte, dále problémy se srdcem projevující se pocitem plnosti anebo silným bušením srdce, pocity horkosti v dlaních, zrudnutí tváře. Migréna, nevolnost a zvracení, angina pectoris, škytavka, poruchy prokrvení, ochrnutí, stavy vyčerpanosti.


Psychické projevy energetické nerovnováhy: sklon k ustavičnému hlasitému smíchu, duševní neklid. Dále trudomyslnost, pocity viny, zasmušilost, žárlivost, neklid, pocity napětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: