Ladička Meridián srdce 289Hz

Kód: 941561.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička srdce 289 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN SRDCE:

Meridián srdce kromě jeho správné funkce ovlivňuje celý hrudník, cévní a nervovou soustavu a horní končetiny. Jeho energetická dráha má vliv na to, jak se cítíme nejen fyzicky, ale i psychicky. Jeho správná funkce může ovlivnit naše sebevědomí, respekt k sobě i okolí, způsob vyjadřování spojený s nejistotou a také lásku, ať už k někomu druhému nebo k sobě samému. Nejvyšší aktivita meridiánu srdce nastává mezi 11. a 14. hodinou. V tuto dobu se doporučuje nezatěžovat tělo mastnými a těžkými jídly. Důležitý je v tuto dobu alespoň krátký odpočinek nebo jiný druh relaxu. Místo fyzických aktivit bychom se měli spíše zaměřit na duševní a citový rozvoj.

DRÁHA: jedná se o jinovou dráhu probíhající sestupně od hrudníku k ruce. Začíná v srdci, odkud se rozděuje do třech větví. První vede uvnitř těla od cévního svazku skrz bránici. Druhá vede nahoru přes střed krku, brady, kolem linie rtu, přes tvář až ke středu oka.Třetí větev vede příčně přes prsa, od srdce k plícím. Na povrchu ji ucítíme v podpažní jamce. Vede vnitřní stranou ruky přes loket, předloktím do dlaně a končí u nehtového lůžka na vnitřní straně malíčku. Zde se spojuje s meridiánem tenkého střeva. Má celkem 9 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: chorobné stavy spojené s činností srdce a orgány či místy, kudy dráha prochází, bušení srdce - arytmie, časté zčervenání, noční pocení a pocení při slabé námaze, bledost tváří, dlaní a chodidel, citlivost na změnu teplot, pocity sucha v hrdle, žízeň, bolesti srdce, bolesti pod žebry a na vnitřní straně rukou, stoupání chladu do rukou, pocit horkosti v dlaních, žloutnutí očního bělma - může značit i problém s játry, nespavost.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: duševní nepohoda, citová labilita, neschopnost empatie, nadměrné citové reakce, hysterie, poruchy řeči a neschopnost komunikace, poruchy paměti, roztržitost, poruchy spánku. Dále nízká sebedůvěra, nejistota, zármutek, nenávistné pocity, hněv, zklamání, mylná očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: