Ladička 6.čakra 221.23 Hz

Kód: 412533.01
Neohodnoceno
1 150 Kč –4 %
Ladička 6.čakra 221.23 Hz
1 150 Kč –4 % 1 093 Kč
Skladem (>5 ks)
6. čakra - čakra čela ("třetí oko", Ajna).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapeutické ladičky Jednotlivé ladičky se používají na akupunkturní body, dráhy, čakry a místa na těle i v auře, která potřebují pozornost. Práce s ladičkami umožňuje příjemným a jemným způsobem rozpouštět blokády na všech úrovních. Tato metoda se obvykle používá jako doplněk k jakékoliv terapii, nebo se může použít i samostatně.

Čakry (centra energie) jsou rotující víry jemné energie. Výraz pochází ze sanskrtského slova "čakram" označujícího "kolo". Existuje sedm hlavních čaker umístěných na linii kopírující páteř. Pokud čakry fungují správně, jsou energie hmotného a vyššího těla v rovnováze a harmonii. Špatné fungování čaker může vést k tělesným, mentálním, citovým nebo duchovním poruchám. Léčením čaker je uvádíme do rovnováhy.

6. čakra - čakra čela ("třetí oko", Ajna)  - 221,23 Hz.

Téma: sídlo ducha a porozumění. Rozvoj nadsmyslového vnímání, intuice. Představivost. Centrum se nachází uprostřed čela. Ladička má stejnou frekvenci jako planeta Venuše. Tato ladička podporuje žlázu s vnitřní sekrecí - epifýzu (šišinku). Tato žláza je citlivá na světlo, a produkuje hormon melatonin, který ovlivňuje spánek a bdění. Ladička se umísťuje na "třetí oko", přímo mezi obočí.

Barva je tmavě modrá.

Materiál: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: