Ladička Meridián tenké střevo 316Hz

Kód: 941560.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička tenké střevo 316 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN TENKÉHO STŘEVA:

Tenké střevo je klíčovým orgánem trávicí soustavy a sídlí v ní náš obranný systém. Podle tradiční medicíny je označováno za náš druhý mozek. Energetická nerovnováha tenkého střeva může ovlivnit zdraví páteře, slinivky a třeba i může způsobit potíže v ústní dutiny - bolest zubů, bolesti v krku. Energie tenkého  střeva je propojena se slezinou a ledvinami. Toto vzájemné propojení se ukazuje zvláště, když je oslabena energie jednoho z orgánů. Meridián tenkého střeva je nejvíce aktivní mezi 2. a 4. hodinou odpolední - v této době se například snižuje citlivost zubů a naopak se zvyšuje celková fyzická aktivita.

DRÁHA:

Začíná na vnějším okraji nehtového lůžka malíčku, vede podél okraje dlaně k zápěstí a dále podél zadní strany předloktí k lokti, k nadloktí přes ramena k nejvyššímu bodu zad. Jedna větev meridiánu probíhá vnitřkem těla přes srdce, bránici a žaludek až k tenkému střevu. Druhá stoupá po straně krku k obličeji a vede až k ušnímu boltci. Jedna krátká větev se stáčí k tváři a vede k vnitřnímu koutku oka, kde dochází ke spojení s navazujícím meridiánem močového měchýře. Dráha má dohromady 19 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolesti v krku, na mandlích, bolesti ramene a nadloktí, rozpínavé bolesti v podbřišku, syndromy spojené s poruchami tvorby a distribuce tělních tekutin, k nimž se přiřazují i zežloutnutí bělma očí, žloutenka, bolesti šíje a ramene, záněty v oblasti čelistí, hučení a šelest v uších, hluchota, napětí v šíji, ztráta citu v prstech na rukou.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: přehnané kritizování, neschopnost přehodnotit vlastní city, pocit neschopnosti těžit ze své činnosti, pocit neschopnosti vymezit si hranice, lehkovážnost, přeceňování svých možností, soužení, přecitlivělost, smutek, starosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: