Ladička Meridián játra 1032Hz

Kód: 941809.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička játra 1032 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (3 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN JATER:

Meridián jater má vliv na mnoho našich orgánů a částí těla. Energie jater úzce souvisí s funkcí jater, žlučníku, slinivky, svalů a šlach, očí, mízních uzlin a také má vliv na ženské i mužské pohlavní ústrojí. Aktivace jater začíná kolem 1. - 3. hodiny ranní, v tuto dobu nastává největší útlum mozkové aktivity - doporučuje se spánek, aby játra společně se žlučníkem měli klid na práci. Naopak játrům uškodí v této době požívání alkoholu, pojídání mastných, tučných i sladkých jídel a pití kávy.

DRÁHA:

Jedná se o jinovou dráhu probíhající vzestupně od nohy k hrudníku. Dráha jater začíná od nehtového lůžka palce nohy, vede přes nárt, před vnitřním kotníkem se stačí k vnitřnímu lýtku a dále se posouvá vnitřkem nohy přes koleno a stehno až ke stydké krajině, obkružuje genitálie a přesouvá se do podbřišku. S energií žlučníku společně vedou dráhu až k 6. mezižebří. Aby se dráha uzavřela, pokračuje jedna vedlejší větev vede podél průdušnice ke krku a dále k oku, odtud pak přes tvář, směrem dolů a obkružuje vnitřek rtů. Další větev stoupá přes čelo k vrcholu lebky. Dráha má celkem 14 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: onemocnění souvisejících s funkcemi jater, lokální poruchy, např. otok šourku u mužů a podbřišku u žen, bolesti v kříži a hlavy, hučení v uších, rozostřené vidění a suchost očí, pocity plnosti v podžebří, zvracení, zácpa, průjmy, poruchy trávení, pomočování nebo zaražení močení, zvýšená únava, onemocnění šlach, kloubů a vaziva, měkké, slabé, křehké nehty a vlasy bez lesku. Dále migréna, bolesti v oblasti hrudi a zad, poruchy menstruace, záněty močových cest,vysoký krevní tlak.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: nadměrná sebekontrola, pocit slabého sebeovládání, nevyrovnané chování a emoce, výbuchy zuřivosti, vztek, impulsivní projevy, zvýšená podrážděnost, přecitlivělost na hluk, silné vůně a chuti, frustrace, nepružnost myšlení, neschopnost uvolnit se, zlost, pomstychtivost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: