Ladička Meridián močový měchýř 343,80Hz

Kód: 941559.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička močový měchýř 343,80 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN MOČOVÉHO MĚCHÝŘE:

Meridián močového měchýře patří mezi nejdelší a nejkomplikovanější energetické dráhy. Jeho správná funkce je úzce spojena s ledvinami se kterými může ovlivňit centrální nervový systém, pohybový aparát - nejčastěji v bedrech, kříži a hýždích. Nejvíce je náchylný v zimních měsících. Meridián močového měchýře nás ovlivňuje nejsilněji v době od 3. do 5. hodiny odpolední. V této době má největší efekt pít bylinkové čaje a být pokud možno v teple. Tělo také v tomto čase dobře tráví vydatná a těžší jídla. Během dne je to období tzv. druhého výkonnostního vrcholu, je tedy vhodné pro náročnější aktivity a sportování.

DRÁHA:

Jedná se o jangovou dráhu - probíhající sestupně od hlavy k noze. Začíná od vnitřního očního koutku přes čelo a zátylek k nejvyššímu bodu na hlavě. Jedna malá větev vstupuje do mozku. Hlavní větev meridiánu vede přes týl k šíji. Odtud jdou páteří dvě, popřípadě čtyři paralelní větve směrem dolů. V bederní oblasti se na každé straně trupu jedna větev stáčí dovnitř těla k ledvině a k močovému měchýři. Obě tyto větve vedou přes hýždě po zadní straně stehna dolů k podkolenní jamce. Zde se setkávají a hlavní proud vede bércem k vnějšímu kotníku podél vnější strany chodidla až ke konci malíčku - zde přechází v energetickou dráhou ledvin. Dráha má dohromady 67 akupresurních bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolesti hlavy vystřelující do mozku a do oblasti srostlé fontanely, bolesti a ztuhlost páteře, bolesti a napětí svalů v oblasti šíje, zad, pasu, sedacích svalů, zadní strany lýtek a paty, pocity nevyrovnanosti v pase, slzení, výtok řídkých hlenů nebo krve z nosu, obtíže spojené s močením, včetně inkontinence a častého močení, zadržování moči, zvětšení prostaty, některé formy artritidy a osteoporózy, vypadávání vlasů a jejich předčasné šedivění a ztráta lesku, kazivost zubů, poruchy sluchu, ztráta pohyblivosti malíčku u nohy, bolestivé pocity chladu v končetinách.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: neklid, bázlivost, nesmělost, bezohlednost, lehkovážnost, nedbalost, neschopnost uvolnit se, ustrašenost. Dále úzkost, bojácnost, netrpělivost, frustrace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: