Tygří oko - Buddha náramek

Kód: 420581.01
Neohodnoceno
190 Kč –4 %
Tygří oko
190 Kč –4 % 181 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Buddhův náramek z kuliček tygřího oka, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Tygří oko je kamenem přiřazovaným k planetě Slunci, má sílu ohnivého elementu a funguje jako ochranný kámen. Je vhodný k uzemňování a zároveň podporuje duchovní růst, je to tedy kámen rovnováhy. Jeho ohnivý charakter podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Dokáže vyrovnávat činnost mozkových hemisfér, je nápomocný při léčbě zlomených kostí a velmi prospěšně působí na rozmnožovací orgány (a zároveň udržuje sexuální energii v rovnováze), oči a krk.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: