Kyanit disthen - náramek kuličky

Kód: 935651.01
Neohodnoceno
850 Kč –5 %
Kyanit disthen - náramek kuličky
850 Kč –5 % 807 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z kuliček kyanitu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyanit je vhodným kamenem pro meditaci, přináší klid a vyrovnanost a také zesiluje vysokofrekvenční energie. Díky tomu podporuje duševní schopnosti a zesiluje intuici. Podporuje napojit se na naše duchovní průvodce a zároveň dokáže uzemňovat duchovní vibrace. Pokud pracujete se sny nebo byste rádi začali, tento kámen je jedním z nejvhodnější pro práci s nimi.  Umožňuje totiž vyvolání vzpomínek na sny a podporuje práci s nimi. Je také kamenem sebevyjádření a komunikace, otevírá krční čakru a vede k vyjádření pravdy. Dokáže také odbourávat strachy, zmatky a bloky. Pomáhá rovněž odporostit se od představ o neúprosné karmě. Jako jeden z mála kamenů nevyžaduje čištění, neboť v sobě neudržuje nic negativního.

V tělesné rovině je vhodným pomocníkem při léčbě svalových poruch, při horečkách, poruchách s urogenitální soustavou, potížemi s krkem. Podporuje obnovu čchi v těle a její správné proudění.

 

Obvod náramku je cca 17 cm a díky gumičce je roztažitelný. Měl by tedy vyhovovat obvodu zápěstí v rozmezí 15 - 18 cm.

Velikost kuliček: cca 8 mm

 

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: