Křišťál - Buddha náramek

Kód: 420579.01
Neohodnoceno
280 Kč –5 %
Křišťál
280 Kč –5 % 266 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček křišťálu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Křišťál, přiřazený elementu ohně, vody a planetám Slunce a Měsíce, je kamenem síly, ochrany, harmonie, léčení a duchovna. Bývá považován za nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie - umí energii pohlcovat, uvolňovat, regulovat a uvést ji do harmonie. Příznivě ovlivňuje naši psychiku, podporuje dar jasnozřivosti a dalších duchovních sil, samostatnost a sebezdokonalení. Dokáže ochránit před vším zlým a nečistým, odstranit bloky, čistit a posilovat naši auru. Odstraňuje také škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Pro jeho harmonizační účinky jej lze použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: