Fluorit - Buddha náramek

Kód: 420589.01
Neohodnoceno
230 Kč –4 %
Fluorit
230 Kč –4 % 219 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček fluoritu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Fluorit, obdařený ochrannou mocí, je vhodný k posílení účinků jiných kamenů. Pracuje s vědomím, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální napětí a silné emoce, posiluje analytické schopnosti, pomáhá vyrovnat se s depresí a zuřivostí. Dokáže uvést do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu, otevírat podvědomí a objevovat potlačované pocity. Naši sebedůvěru dokáže podpořit, stejně tak naši tělesnou i duševní koordinaci a soustředěnost. Účinně také funguje proti škodlivým vlivům elektronických zařízení a elektromagnetického záření. Ve fyzické sféře pomáhá léčit všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regenerovat kůži a sliznice. Pro velký obsah fluoru také blahodárně působí na zuby a kosti (ulevuje při artritidě, revmatismu, bolesti zad a kloubů).

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: