Obsidian vločkový - Buddha náramek

Kód: 700234.01
Neohodnoceno
220 Kč –5 %
Obsidián vločkový
220 Kč –5 % 209 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček obsidiánu vločkového, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Obsidián vločkový, přiřazený planetě Saturn a elementu ohně, je kámen, jež nás může zavést do hlubin našeho nitra, a tak mohou vyplavat napovrch všechny nevyřešené záležitosti. Funguje také jako velmi silná ochrana před magickými útoky, odráží jakékoliv jiné negace zpět k vysilateli. Jelikož je svým charakterem také velmi blízký zemi, funguje jako dobrý uzemňovač a dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Jeho silné účinky mohou ale také při přílišném používání vyvolat např. deprese, proto je doporučováno jej používat společně s křišťálem, který jeho sílu vyvažuje. Ve fyzické rovině pomáhá obsidián posílit zažívací orgány, je účinný při detoxikaci organismu a snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby.

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: