Larimar - náramek sekaný

Kód: 935876.01
Neohodnoceno
Značka: Náramek
210 Kč –4 %
Larimar - náramek sekaný
210 Kč –4 % 200 Kč
Skladem (4 ks)
Sekaný náramek z larimaru na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky vyrobené z drahých kamenů. Korálky z kamene jsou navlečeny na gumičce.

Larimar, též známý pod názvem ,,Kámen delfínů“ nebo ,,Kámen moudrosti Atlantidy" patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě, neboť se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola.

Je to velmi silný kámen - vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Stimuluje čakrový systém a usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, sílu hojení a lásku. Bývá doporučován lidem, kteří jsou ve stresu. Pomáhá při emocionálním uvolnění a očistě od hlubokých citových vzorců a bloků. Při meditacích nám může být přínosem, neboť nám může přinášet vnitřní uvolnění - podporuje stav pohody a relaxace. Velmi dobře působí zejména na krční čakru, čímž nám umožní vhodně komunikovat a říkat věci přímo od srdce. Také umožňuje dostat nás do kontaktu s bohyní Země, může pomoci při léčení ženských potíží či emočních blokád.

 

Velikost kamínku: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: