Labradorit - Buddha náramek

Kód: 420598.01
Neohodnoceno
320 Kč –5 %
Labradorit
320 Kč –5 % 304 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček labradoritu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, který vnáší světlo do života. Je kamenem moudrosti a vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky a nápady, odstraňuje negativní energie a očišťuje auru. Dokáže eliminovat projevy a pocity strachu, nejistoty, zklamání i bolesti z minulých životů. Jeho síla nám pomáhá posílit sebedůvěru a jeho jedinečnost nám může pomoci nalézt i naši vlastní jedinečnost. Je velkým pomocníkem v období velkých změn. Ve fyzické rovině napomáhá při léčbě nachlazení, revmatismu, ulevuje napětí při menstruaci, upravuje rovnováhu hormonů a metabolismus, pomáhá ke snížení krevního tlaku.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: