Ladička Meridián plíce 2287Hz

Kód: 941554.01
Neohodnoceno
720 Kč –5 %
Ladička plícw 2287 Hz
720 Kč –5 % 684 Kč
Skladem (>5 ks)

Meridiány si lze představit jako energetický okruh, který neustále usiluje o rovnováhu v našem těle. Probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží své vlastní dráhy a v určitých bodech vystupují až na povrch. Je důležité, abychom funkci svých meridiánů udržovali v rovnováze. Pomocí ladiček pomáháte tělu mobilizovat samoléčivé síly, obnovit energetické proudy a znovu se rychleji uzdravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MERIDIÁN PLIC:

Správná energie plic, jakožto našeho zásobníku kyslíku, nemá vliv pouze na dýchání a okysličování krve. Silně ovlivňuje kůži, průdušky, hlasivky, nosní dutiny, horní a dolní cesty dýchací, horní končetiny, nosohltan a třeba i tlusté střevo. Nejvíce aktivní jsou plíce kolem 3. - 5. hodiny ranní, kdy se nejvíce budí kuřáci, lidé s astmatem a jinými dýchacími obtížemi.

DRÁHA:

Jedná se o jinovou dráhu probíhající sestupně od hrudníku k ruce. Dráha plic začíná uprostřed dutiny břišní, odkud klesá k tlustému střevu a opět se vrací nahoru středem těla přes bránici do plic a dále do hrtanu. Odtud se dostává na povrch pod klíční kostí. Dále postupuje přes rameno po vnitřní straně paže, k zápěstí a končí u nehtového lůžka palce. Druhá větev vede od zápěstí přes dlaň k ukazováčku. Dráha má dohromady 11 bodů. Ladičkou můžete pročesávat celou dráhu, případně přikládat na hlavní body meridiánu.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: dýchací obtíže, kašel, astma, pocity dušnosti a plnosti v hrudi, bolesti v jamce klíční kosti, bolesti v krku, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, srdeční arytmie, bolesti v zápěstí a ramenou, problémy s močením, některé ekzémy, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže, ztráta ochlupení.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: emoční otupělost, deprese, melancholie, sebepodceňování, lítost, ironie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: