Khadi elixír olej pro pokožku a duši TRIPHALA TRI-TOX 50 ml

Kód: 942014.01
Neohodnoceno
Značka: Khadí
457 Kč –5 %
TRIPHALA TRI TOX
457 Kč –5 % 434 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Elixír olej pro pokožku a duši

  • "nechte odplout" a vnímejte, jak Vaše buňky v nové lehkosti rozkvétají  
  • receptura je spojením tří proslulých receputur - triphala, sarshapadi a seethodaka, které jsou používány v tradiční ajurvédské čisticí kúře pančakarma pro eliminaci usazenin z mezibuněčných prostor, nadměrného zadržování vody a pro rozproudění lymfy 
  • s bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika

Detailní informace

Detailní popis produktu

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox: svěží lehkost pro Vaši pokožku. Vnímejte odlehčení a osvobození, když ajurvédská stimulující síla prostupuje Vaši pokožku, aby odváděla a pročišťovala.

Osvobozující, uvolňující účinek stojí na prastarých znalostech nejstaršího systému přírodní medicíny lidstva - ajurvédy - a tradičně se používá v čisticí kúře pančakarma. Tato královská ajurvédská disciplína si klade za cíl odvést zplodiny a hloubkově pročistit tělo a mysl. Khadi Triphala Tri-tox elixír olej je spojením tří proslulých bylinných receptur: triphala, sarshapadi a seethodaka a nese tak v sobě podstatu kúry pančakarma, která motivuje tkáně, aby "nechaly odplynout". Tradičně se tyto receptury používají k pročištění buněk cestou jejich jemného "oplachování". Tato ajurvédská metoda umožňuje lymfě, která obklopuje buňky, odvést vše, co buňky zatěžuje. Díky Triphala Tri-tox - sbohem také nadměrnému zadržování vody. A zároveň, delikátní svěží kompozice mnoha éterických olejů bude během masírování pokožky stimulovat i na duši a poskytovat smyslům skutečně jedinečný zážitek.   

Triphala, receptura bohatá na antioxidanty, se tradičně používá k čištění mezibuněčných prostor. Toto silné trio - kombinace plodů haritaki, amalaki (amla) a bibhitaki - je v ajurvédě považováno za stimulátor látkové výměny. Sarshapadi jako ajurvédská bylinně olejová kompozice je koncentrátem síly osmi rostlin a je používána k uvolnění starých nánosů. Seethodaka, další tradiční bylinně olejová kompozice se synergickou silou pětice rostlin slouží v ajurvédě pro zklidnění poškozených tkání a pro obnovu přirozené rovnováhy pokožky.

Tajemství osvobozujícího, odvádějícího působení spočívá v Khadi elixíru Triphala Tri-tox: ručně sbírané indické rostliny jsou pomocí tradičních, časově náročných ajurvédských procesů citlivě ohřívaný v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru, doplněného zároveň oleji éterickými. Díky tomuto synergickému komplexu jsou účinky jednotlivých rostlin maximalizovány. Pomocí speciálních ajurvédských postupů jsou poté rostlinné extrakty zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů, aby celé toto rostlinné bohatství dalo společně vznik vysoce účinnému elixír oleji pro pokožku a duši. 

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte, jak Vám zpívá! Vnímejte osvobozující působení elixír oleje Triphala Tri-tox. Vychutnávejte si jeho odváděcí sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí absolutně jedinečnou, svěží stimulující vůní. Již během masírování naciťujte, jak se Vaše pokožka pročišťuje a zotavuje a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Rozvibrujte vše kolem buněk, pro jejich perfektní harmonii. 

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox je součástí série "Shakti Shape", kterou tvoří spolu s Khadi elixír oleji Spicy Cell-lite a Centella New-cell. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi série Shakti Shape se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Tyto elixír oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Výrobce: Khadí
Obsah: 50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: