Khadi elixír olej pro pokožku a duši CENTELLA NEW-CELL 50 ml

Kód: 943723.01
Neohodnoceno
Značka: Khadí
457 Kč –5 %
CENTELLA NEW CELL
457 Kč –5 % 434 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Elixír olej pro pokožku a duši

  • pro zpevnění a elasticitu pokožky
  • zažívejte komplexní regeneraci pojivových tkání pokožky - také proti striím, včetně těhotenských
  • na základě prastarých znalostí ajurvédské kúry rasayana pro regeneraci a revitalizaci buněk
  • v ajurvédě je citlivá "reparátorka" centella synonymem pro revitalizaci a spojení křehkých buněk do nového celku, obdobně jako bylinka brahmi
  • s bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika

Detailní informace

Detailní popis produktu

Khadi elixír olej Centella New-cell neboli "Centella Nová buňka": nový začátek pro Vaši pokožku. Zažívejte ajurvédský účinek regeneračního elixír oleje, jak obnovuje, zpevňuje, přináší novou elasticitu a vyhlazuje pokožku.

Transformující účinek stojí na prastarých znalostech nejstaršího systému přírodní medicíny lidstva - ajurvédy - a tradičně se používá v kúře rasayana, která regeneruje a revitalizuje. V receptuře Centella New-cell je použita ajurvédská kombinace aktivních ingrediencí pro podporu regeneračních procesů v pokožce celého těla a ke zpevněni pojivových tkání pokožky a podporu její elasticity - zejména proti striím, včetně těhotenských. A zároveň, delikátní lahodná kompozice éterických olejů bude během masírování pokožky stimulovat na duši a poskytovat smyslům radostný, harmonizující zážitek.  

Centella neboli gotu kola je v Indii nazývána také jako tygří tráva, protože zranění tygři královští se chodí válet do jejích lístků, aby si hojili své rány. Jednotlivý lístek centelly je kruhového tvaru a sám o sobě je dosti křehký. Protože se však mnoho lístků v rámci bujného porostu centelly spojuje a vytváří pevný a pružný celek, jsou společně velmi silné. To je výstižná symbolika účinku, který má centella podle ajurvédy na naše buňky: jednotlivé buňky jsou křehké, ale centella spojuje mnoho buněk do nové, celistvé buněčné sítě a poskytuje pojivovým tkáním pokožky elasticitu a pevnost a tím i vyhlazení pokožky. Podle učení ajurvédy má centella schopnost reparovat poškozené buňky. Tradičně se používá k regeneraci pokožky a k podpoře zdraví buněk. Obdobnou regenerační reputaci si nese i bylina brahmi. V ajurvédské kúře Rasayana je důležitým prostředkem také amla - jakožto antioxidant s vysokým obsahem vitamínu C používá amlu ke stimulaci syntézy kolagenu a k podpoře elasticity. Rovněž plody amly jsou důležitou ingrediencí Khadi ajurvédského elixíru Centella New-cell. 

Tajemství regeneračního, zpevňujícího a vyhlazujícího působení spočívá v Khadi elixíru Centella New-cell: ručně sbírané indické rostliny jsou pomocí tradičních, časově náročných ajurvédských procesů citlivě ohřívaný v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru, doplněného zároveň oleji éterickými. Díky tomuto synergickému komplexu jsou účinky jednotlivých rostlin maximalizovány. Pomocí speciálních ajurvédských postupů jsou poté rostlinné extrakty zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů, aby celé toto rostlinné bohatství dalo společně vznik vysoce účinnému elixír oleji pro pokožku a duši. 

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte, jak Vám zpívá! Vnímejte regenerující působení elixír oleje Centella New-cell. Vychutnávejte si jeho transformující sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí okouzlující, radostnou, bergamotově mandarinkovou vůní. Již během masírování naciťujte, jak se Vaše pokožka stává pružnější a odolnější a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Důvěřujte intuici Vašich kožních buněk.

Khadi elixír olej Centella New-cell je součástí série "Shakti Shape", kterou tvoří spolu s Khadi elixír oleji Spicy Cell-lite a Triphala Tri-tox. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi série Shakti Shape se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Tyto elixír oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Výrobce: Khadí
Obsah: 50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: