Lumio svíčka Světlo pro 6. čakru - Intuičník 21x6 cm
Kód: 953283.01Související produkty
Novinka
–5 %
Lumio svíčka Světlo pro 4. čakru - Otevřené srdce 21x6 cm
Skladem
(3 ks)
340 Kč
Detailní popis produktu
INTUIČNÍK
Svíce rozšiřuje a otevírá brány k lepšímu myšlení...
Posiluje a projasňuje 6 čakru.
Při pálení, svým vlivem zlepšuje intuitivní vnímání.
Vhodná k duchovní práci např. výklad karet, channeling, kyvadlové komunikaci atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky |
|---|---|
| EAN: | 9123456018069 |
| Výrobce: | Lumio |
| Energie podporující: | 6. Čakru |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 6 cm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Doba hoření: | max. 70 hodin |
| Materiál: | Certifikovaný palmový vosk z obnovitelných zdrojů |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
