Lumio svíčka Světlo pro 2. čakru - Přátelství 21x6 cm
Kód: 953279.01Související produkty
Novinka
–5 %
Lumio svíčka Světlo pro 4. čakru - Otevřené srdce 21x6 cm
Skladem
(3 ks)
340 Kč
Detailní popis produktu
PŘÁTELSTVÍ
Svíce svým vlivem dodává energii světla pro dráhy a centra 2. čakry.
Vnáší světlo do našich: vztahů, radosti, tvořivosti, přátelství, umění...
Také může energeticky zvýšit vnímání tohoto centra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky |
|---|---|
| EAN: | 9123456018021 |
| Výrobce: | Lumio |
| Energie podporující: | 1. Čakru |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 6 cm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Doba hoření: | max. 70 hodin |
| Materiál: | Certifikovaný palmový vosk z obnovitelných zdrojů |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
