Lumio svíčka Světlo pro 4. čakru - Otevřené srdce 21x6 cm
Kód: 953281.01Související produkty
Detailní popis produktu
OTEVŘENÉ SRDCE
Svíce svým vlivem dodává energii světla pro dráhy a centra 4. čakry.
Vnáší světlo do naši: citového vnímání, emočního myšlení, citů, emocí...
Také může svíce energeticky zvýšit vnímání tohoto centra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky |
|---|---|
| EAN: | 9123456018045 |
| Výrobce: | Lumio |
| Energie podporující: | 4. Čakru |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 6 cm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Doba hoření: | max. 70 hodin |
| Materiál: | Certifikovaný palmový vosk z obnovitelných zdrojů |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
