Březen za kamna vlezem, žlučník chránit si budem ...

 

 

 

Březen je měsícem, kdy se vše probouzí k životu. Příroda se začíná znovu plnit energií…a mimo jiné probouzí se k životu i žlučník v našem těle. Žlučník se nachází v těle na pravé straně pod žebry a je spojen s játry. Jeho hlavním úkolem je skladovat a vylučovat žluč. Kromě toho má vliv na funkci štítné žlázy a ovlivňuje stav šlach a svalů v těle. Žlučník je také místem, které má vliv na naši rozhodnost a touhu, dovídat se nové věci. Takže pokud chcete zjara začít nanovo a třeba se něco učit nebo poznávat, měli byste dát váš žlučník do náležitého pořádku.

 

 

A jaké symptomy prozradí, že máte žlučník v nerovnováze a měli byste se zamyslet nad nápravou? Mezi příznaky patří třeba výbuchy zlosti, dále je to bušení srdce, bolesti kloubů, bolest za hrudní kostí, migrény, nevolnost po jídle a třeba i nespavost. Orgánové hodiny žlučníku jsou mezi 23 hodinou až 1 hodinou v noci. Jeho činnost je v té době největší a tudíž si i v této době nejzřetelněji můžete všimnout symptomů.

 

Rovno 

 

 

K nápravě Vašeho žlučníku Vám můžeme doporučit Zeměžlučovou směs od Dědka kořenáře, což je výjimečný produkt s rychlým nástupem účinku, také třeba Pavlovy kapky Slinivka a žlučník, dále pak přípravky Detoxilen a Regalen. Z čajů je to Řepík lékařský nebo Kalamegha (ayurvédský čaj). Kameny, které jsou vhodné na výrobu elixíru na podporu činnosti žlučníku jsou: žlutý, červený a obrázkový jaspis. A jaké pokrmy Vám pomohou nadále si zdravý žlučník udržet? Je to kuřecí, krůtí a králičí maso a sladkovodní ryby, ze zeleniny mrkev, červená řepa, celer, cibule, fenykl, čekanka, pórek, z ovoce jsou to třešně a švestky, dále pak produkty z kozího a ovčího mléka, rýže, kukuřice, proso, fazole, sója. Samozřejmě jako při očistě ostatních orgánů je vhodné pití dostatečného množství vody.

 

 


Autorka článku: Jana HruškováPřihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení