Voňavý léčivý rituál s elementem ohně – víte jak na něj?

 

Pomohou vám k tomu tělové svíce, které můžete používat na rovině fyzické, například během léčby, při rekonvalescenci, rehabilitaci, na zmírnění různých fyzických bolestí nebo jako doplněk při masáži, tělové svíce vám však výborně poslouží i na rovině psychické. Příčinou mnoha nemocí a bolestí na fyzickém těle může být dlouhodobější psychická disbalance, v takových případech přicházejí na pomoc andělské a archandělské tělové svíce, které pracují skrze všechny roviny na našem těle a příjemným způsobem startují proces samoléčení.

 

Tělové_soc_1

 

Ať už zkušenost máte nebo se účinky tělových svící teprve chystáte objevit, aplikace a použití jsou snadné a zvládne je téměř každý sám. Může se z toho stát i velmi příjemný rituál, při kterém si uděláte čas sami na sebe, vnímáte své tělo, problém, který vás trápí a svíci skrze kterou tento problém odchází pryč z těla. Účinek je okamžitý.

 

Tělové_soc_2

 

Základním principem fungování tělové svíce je tzv. komínový efekt. Hořící svíce vytváří podtlak, teplo pak zahřívá kůži, díky tomu se otevírají póry, skrze které odchází škodliviny pryč z těla. Pokud je vám navíc blízká vizualizace, můžete se na tento proces hojení i napojit a představit si jednotlivé fáze, které se při hoření tělové svíce odehrávají.

 

Tělové_soc_3

 

V naší kamenné prodejně i na našem e-shopu najdete tělové svíce Hoxi, obohacené o esenciální oleje, případně pak Andělské a Archandělské tělové svíce paní Šmídové. Přijďte objevit naši kompletní nabídku do kamenné prodejny a dozvědět se ještě něco navíc, nebo si je objednejte z pohodlí vašeho domova.

 

 

 

Budeme se na vás těšit!