Nej-Kung pro ženy

Kód: 945078.01
Tip
Neohodnoceno
468 Kč –10 %
Nej kung pro ženy
468 Kč –10 % 421 Kč
Skladem (1 ks)

Umění lotosu a měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spisy starobylého učení nu-tan, samostatné větve vnitřní alchymie pro ženy, se v průběhu staletí ztratily a učení přežívá jen díky praxi v rodových liniích. Tato kniha se podrobně zabývá energetickou anatomií žen, zkoumá, jak se liší od anatomie jejich mužských protějšků, a vysvětluje specifické postupy, které podporují jedinečné silné stránky a náročné úkoly ženského energetického systému. V této knize se objevují i učení uchovávaná dříve v tajnosti včetně čchi-kungových cvičení, která aktivují energii dělohy, a vysvětlení, jak využít menstruaci a synchronizaci s cykly měsíce jako nástroje pro rozvoj nej-kungu.

Roni Edlund je vedoucí učitelkou Lotus Nei Gong School of Daoist Arts a vedoucí instruktorkou Lotus Moon Spiritual Arts School. Učí nej-kung v Evropě a USA. Roni byla první ženou, která začala v Lotus Nei Gong School studovat vnitřní umění tradičním ženským způsobem, a nyní se snaží naučit tento specifický ženský proces více žen.

Damo Mitchell studuje bojová, lékařská a duchovní umění Asie od svých čtyř let. Je technickým ředitelem Lotus Nei Gong School of Daoist Arts a vyučuje nej-kung v Evropě a USA. Je autorem několika knih vydaných ve Fontáně, včetně knihy Taoistický nej-kung: Filozofické umění přeměny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Roni Edlund, Damo Mitchell
Nakladatelství: Fontána
Rok vydání: 2023
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 360 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: