Neposlušnost lásky

Kód: 943084.01
Tip
Neohodnoceno
314 Kč –9 %
Neposlušnost lásky
314 Kč –9 % 283 Kč
Skladem (4 ks)

Co pozitivního se lze naučit ze soucasné situace ve světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žijeme ve zvláštní době, jež se zdá být každým rokem podivnější. Mnozí lidé si kladou otázky: Co se to na Zemi odehrává? Co se stalo s lidstvem a Zemí zejména v posledních letech? Proč se to děje? A jak to všechno skončí?

Kniha „Neposlušnost lásky“ poskytuje na tyto otázky k současné situaci ve světě jasná, ba někdy překvapivá vysvětlení. Christina vyzývá k větší odvaze a lidskosti, k nenásilnému odporu proti spo¬lečenskému systému, který je lásce vzdálen natolik, že bezohledně ničí přírodu a prohlašuje lži, ma¬nipulace, agrese či války za normu.

Navzdory všem těmto nekalostem však Christina vykresluje velmi pozitivní obraz budoucnosti naší planety. Fascinujícím a pro každého srozumitelným způsobem objasňuje, že člověk je od přírody las¬kavá a milující bytost; že je tedy jen otázkou času, kdy se současný systém negativity rozpadne z nitra sám a nahradí jej nová forma soužití založená na míru, svobodě a vzájemném respektu.
Na Zemi se každý den probouzí stále víc a více lidí, spojují se mezi sebou a vytvářejí mohutný svě-telný impuls změny. Tichou revoluci neposlušnosti lásky již nelze zastavit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Christina von Dreien
Nakladatelství: Anch Books
Rok vydání: 2022
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 120 stran
Rozměry: 14,5 × 20,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: