Diagnostika karmy 7

Kód: 130605.01
Neohodnoceno
Značka: S.N. Lazarev
269 Kč –10 %
Diagnostika karmy 7
269 Kč –10 % 242 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Pokračovaní výkladu autora o překonání strachu z budoucnosti, stárnuti, smrti. O tom, kdo jsme a co je smyslem našeho života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračovaní výkladu autora o překonání strachu z budoucnosti, stárnuti, smrti. O tom, kdo jsme a co je smyslem našeho života.


Sergej Lazarev
je známý ruský spisovatel, psycholog, badatel, léčitel a bioenergoterapeut. Objevil a popsal karmický mechanismus, který již byl v mnoha pramenech popisován, ale dosud nikým neprozkoumán. Jako první v historii nejenom rozpoznal nejhlubší struktury duše ovlivňující náš osud a zdraví, ale také na základě nesčetných studií dokázal, že působením na chování a emoce člověka můžeme měnit k lepšímu jeho osud, charakter i zdraví. Ve výzkumech S.N. Lazareva se věda a náboženství spojují v jeden harmonický celek.

Autor během 30 let svých studií a na základě mnoha uzdravení nemocných objevil a porozuměl mechanismu spojujícímu mysl, emoce a chování člověka se zkušenostmi, které každý člověk získává na své cestě životem, se štěstím i neštěstím, se zdravím nebo nemocí a také nemocí našich dětí. Psycholog Sergej Lazarev přirozeným způsobem rozlišuje struktury osudu a rovněž to, jak nesprávné emoce a chování narušují struktury bioenergetického pole člověka. Využití karmického mechanismu v denním životě pomáhá tisícům lidí k lepšímu životu, ke zlepšení vztahů s lidmi kolem nás a také k léčení závažných onemocnění, jež byla moderní medicínou považována za nevyléčitelná. Knihy Sergeje Lazareva jsou bestsellery.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Raduga Verlag
Počet stran: 256
Rok vydání: 2011
Rozměry: 12,9 × 20 cm
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: