Tajemství vzestupu

Kód: 944451.01
Neohodnoceno
Značka: David Wilcock
468 Kč –10 %
Tajemství vzestupu
468 Kč –10 % 421 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od autora New York Times bestselleru Procitnutí v nové realitě vychází kniha, která čtenáře zavede na překvapivou a strhující cestu dějinami vesmíru a prozkoumá velkou kosmickou bitvu obklopující náš vlastní vzestup.
David Wilcock ve svých předchozích bestsellerech Výzkum zdrojového pole a Klíč zvaný synchronicita aplikoval nejmodernější alternativní vědu k odhalení často skrývaných pravd o našem vesmíru. V knize Tajemství vzestupu nás autor vezme na strhující osobní cestu, která popisuje tajný vesmírný boj mezi pozitivním a negativním, který se odehrává každý den a je skrytý jak v traumatech našich vlastních životů, tak v titulcích světových médií.
Díky kontaktu s pozitivní vyšší inteligencí, která stojí za fenoménem UFO, převratným vědeckým informacím a údajům od vysoce postavených vládních informátorů David odhaluje, že Země se nyní nachází v první linii bitvy, která zuří mezi pozitivními a negativními mimozemšťany již statisíce let. Kniha Tajemství vzestupu pojednává o obrovských osobních překážkách, které David překonal, aby odhalil velká tajemství našeho vesmíru, a zaměřuje se na to, co tato bitva znamená pro každého z nás osobně. Sjednocením starověkých textů z různých náboženství s vědeckými údaji a svědectvími zasvěcených osob David předkládá ohromující závěr – že Země stojí na pokraji rozsáhlé kosmické události, která promění hmotu, energii, vědomí a biologický život, jak je nyní známe a definitivně porazí velké padouchy naší doby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: David Wilcock
Nakladatelství: Fontána
Rok vydání: 2023
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 403 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: