Růženín - náramek kuličky

Kód: 412956.01
Neohodnoceno
Značka: Brazílie
250 Kč –5 %
Růženín - náramek kuličky
250 Kč –5 % 237 Kč
Skladem (>5 ks)
Náramek z kuliček růženínu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek je vyrobený z drobných, opracovaných kamenů do tvaru kuliček, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce jej lze nosit téměř na všech velikostech zápěstí.

Růženín náleží srdeční čakře, tudíž jeho největší vliv je právě v této oblasti. Posiluje a optimalizuje srdeční činnost a léčí srdce i ze zraněních emocionálních. Pomáhá vyrovnat se s potlačenými emocemi, a v důsledku toho řeší i problémy s nespavostí. Napomáhá také k léčení nemocí pohlavních orgánů u žen i mužů a má vliv i na neplodnost. Výrazně napomáhá při řešení krevních onemocnění jako je anémie a leukémie. Růženínová voda užívaná vnitřně neutralizuje jedy, ať už jedy našich myšlenek, tak jedy organismu.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: