Granát - náramek fazetovaný

Kód: 935664.01
Neohodnoceno
390 Kč –5 %
Granát - náramek fazetovaný
390 Kč –5 % 370 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z malých kuliček fazetovaného granátu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Granát se vyznačuje silnou schopností dodávat energii, přispívá k nabírání nových sil a k jejich obnově. Pomáhá pročistit systém čaker a dodává jim novou eneergii, kterou udržuje v rovnováze. Dokáže vyladit citovou disharmonii, podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Povzbuzuje lásku, oddanost a udržuje v rovnováze sexuální touhu. Je velmi prospěšný i v krizových situacích nebo v situacích, ze kterých už není východisko. I ve zdánlivě beznadějných situacích dodává odvahu a naději - učí nás přijímat krizové situace jako výzvu a zároveň dokáže přivolat někoho na pomoc. Zahání staré a nefunkční vzorce, které nám už nic nového nepřináší a mohly by nám škodit. Je také silně spojen s podvěskem mozkovým, a proto dokáže rozvíjet vzpomínky na minulé životy. Rovněž aktivuje činnost dalších kamenů a pomáhá tak jejich účinky zesílit.

Ve fyzické rovině je vhodným kamenem při rekonvalescenci, neboť má silné regenerační účinky, podporuje zrak, správnou funkci jater a slinivky.

Obvod náramku je cca 17 cm a díky gumičce je roztažitelný. Měl by tedy vyhovovat obvodu zápěstí v rozmezí 15 - 18 cm.

Velikost kuliček: cca 4 mm

 

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: