Avanturin oranžový - Buddha náramek

Kód: 401357.01
Neohodnoceno
190 Kč –4 %
Oranžový avanturín
190 Kč –4 % 181 Kč
Skladem (3 ks)
Buddhův náramek z kuliček oranžového avanturinu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Oranžový avanturin, přiřazený planetě Merkur a elementu vzduchu, je kamenem štěstí, který přináší prosperitu a hojnost. Je vhodný k ochraně domu a zahrad před negacemi a čistí geopatogenní zóny. Umí si také poradit s elektromagnetickým smogem a pohlcuje záření z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje rozhodovací schopnosti, vytrvalost, zvyšuje vnímavost a povzbuzuje naši kreativitu. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. V rovině fyzické příznivě působí na štítnou žlázu, pomáhá udržovat rovnováhu krevního tlaku, při léčbě nadledvinek, srdce, dutin, svalů a vylučovací a pohlavní soustavy, snižovat hladinu cholesterolu a ulevit od migrén. Mimojiné má velmi příznivý účinek na posílení zraku.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: