Rubín v zoisitu - náramek fazetovaný

Kód: 935665.01
Neohodnoceno
390 Kč –5 %
Rubín v zoisitu - náramek fazetovaný
390 Kč –5 % 370 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z malých kuliček fazetovaného rubínu v zoisitu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubín představuje sílu a energii a je silným ochranným kamenem, neboť vytváří štít proti všem možným útokům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry, zahání strach, smutek a negativní myšlenky. Podněcuje touhu po životě a podporuje sexuální aktivitu. Je také vhodný pro navození klidného spánku. Také přináší prosperitu a bohatství.

Zoisit má schopnost přetvářet negativní energie v pozitivní, udržuje spojení s duchovními světy. Pomáhá nositeli prosadit se, umět vyjádřit vlastní názor a postoj. Destruktivní tužby dokáže přetavit v ty konstruktivní. Podporuje tvůrčí schopnosti a soustředění na cíl.

Ve fyzické rovině rubín v zoisitu podporuje plodnost, pomáhá při onemocnění prostaty a vaječníků a při regeneraci po vysilujícím onemocnění nebo vyhoření.

 

Obvod náramku je cca 17 cm a díky gumičce je roztažitelný. Měl by tedy vyhovovat obvodu zápěstí v rozmezí 15 - 18 cm.

Velikost kuliček: cca 4 mm

 

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: