Magnezit - Buddha náramek

Kód: 420577.01
Neohodnoceno
190 Kč –4 %
Magnezit
190 Kč –4 % 181 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Buddhův náramek z kuliček magnezitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Magnezit má velmi uklidňující účinek na lidské city a přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Pro nervózní a ustrašené lidi bývá velkou oporou, pomáhá také překonat podrážděnost a netoleranci. Pokud máte vztahy s jinými lidmi problematické kvůli jejich chování či zlozvykům, i zde je madnezit velkým pomocníkem. Na druhou stranu také umí vytáhnout na povrch veškeré sebeklamy, pomáhá nám odhalovat naše podvědomé myšlenky a pocity. Sebestřední a sobečtí jedinci se s jeho pomocí mohou naučit více naslouchat druhým a učit se od nich. pozorně od druhých. Pro velký obsah magnézia také pomáhá jeho ukládání v těle. Má detoxikační účinek a neutralizuje tělesný pach. Kosti a zubní kazy se s jeho pomocí mohou také hojit lépe. Přináší úlevu při bolestech hlavy, zejména při migrénách.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: