Aragonit - Buddha náramek

Kód: 420618.01
Neohodnoceno
160 Kč –5 %
Aragonit
160 Kč –5 % 152 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Buddhův náramek z kuliček aragonitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Aragonit, přiřazený planetě Mars a elementu ohně, dodává energii a ve spojení s Matkou zemí dokáže uzemňovat a čistit energetické blokády. Jeho silné účinky dokážá rušit geopatogenní zóny. Jeho síla nás učí trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá uvolnit napětí a utišit neklid. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Je vhodným kamenem pro meditace, neboť podporuje duchovní růst, disciplínu a spolehlivost. V rámci fyzična šíří v těle energii a prohřívá organismus, má příznivý vliv na kosti a zuby (napomáhá ukládání vápníku v těle) a pomáhá posílit obranyschopnost.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: