Rodochrozit - náramek placičky

Kód: 931245.01
Neohodnoceno
Značka: Peru
350 Kč –10 %
Rodochrozit - náramek placičky
350 Kč –10 % 315 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z placiček rodochrozitu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek je vyrobený z opracovaných kamenů do tvarů placiček, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce jej lze využít téměř pro všechny velikosti zápěstí.

Rodochrozit dodává energii a dokáže uklidnit emoce a podpořit lásku, sebelásku a probouzet soucit. Do života vnáší světlo a radost a učí nás, abychom si uvědomili naši vlastní cenu a sebehodnotu, objevili naše silné stránky a nadání. Uvádí do rovnováhy mužskou a ženskou energii, které jsou v každém z nás. Pomáhá také přijmout se takové, jací jsme, i náš osud a poslání. Při hloubkové meditace pomáhá napojit se na vyšší sféry. V rovině fyzické pomáhá při migrénách, léčbě dýchacích a zrakových obtíží, podporuje funkci oběhové a srdeční soustavy (uvádí ji do rovnováhy, pomáhá k jejímu čištění). Je vhodný také pro podporu funkce reprodukčních orgánů.

 

Šířka placiček: cca 1 cm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 
Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: