Jadeit čínský - Buddha náramek

Kód: 931475.01
Neohodnoceno
190 Kč –4 %
Jadeit
190 Kč –4 % 181 Kč
Skladem (3 ks)
Buddhův náramek z kuliček jadeitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Jadeit, přiřazený planetě Venuši a elementu vody, je starodávným posvátným kamenem Dálného východu. Je kamenem prosperity, hojnosti, dlouhověkosti, lásky, zdraví, moudrosti, ochrany a léčení. Symbolizuje čistotu a vyrovnanost, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Protože je také průvodcem v našem snovém světě, můžeme jej při usínání přiložit na čelo - může přinést sny nahlížející do hloubky našeho nitra. Pomáhá rovněž při očiště organismu, uzdravování ledvin, močového měchýře a srdce.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: