Růženín - Buddha náramek

Kód: 420587.01
Neohodnoceno
190 Kč –4 %
Růženín
190 Kč –4 % 181 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček růženínu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Růženín náleží srdeční čakře, tudíž jeho největší vliv je právě v této oblasti. Posiluje a optimalizuje srdeční činnost a léčí srdce i ze zraněních emocionálních. Pomáhá vyrovnat se s potlačenými emocemi, a v důsledku toho řeší i problémy s nespavostí. Napomáhá také k léčení nemocí pohlavních orgánů u žen i mužů a má vliv i na neplodnost. Výrazně napomáhá při řešení krevních onemocnění jako je anémie a leukémie. Růženínová voda užívaná vnitřně neutralizuje jedy, ať už jedy našich myšlenek, tak jedy organismu.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: