Sodalit - Buddha náramek

Kód: 420611.01
Neohodnoceno
210 Kč –4 %
Sodalit
210 Kč –4 % 200 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček sodalitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Sodalit přiřazovaný k planetě Venuši je kámen se silným elementem vody, který dokáže spojit logiku s intuicí, prohloubit meditaci a porozumění aktuálním situacím života, uklidňuje mysl, umožňuje přijímat nové informace. Podporuje schopnost koncentrace a představivosti, při práci s lidmi přináší harmonii a solidaritu. Jelikož je modrá barva přiřazovaná k energetickému krčnímu centru a centru třetího oka, působí příznivě na hlasivky a pomáhá při léčbě s onemocněním hlasu, krku, ale také při migrénách a poruchách soustředění.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: