Vonné vykuřovadlo Léčení podle Chumasků

Kód: 401406.01
Neohodnoceno
110 Kč –4 %
léčba chumasků
110 Kč –4 % 105 Kč
Skladem (>5 ks)

Vykuřovací směs podle pradávné indiánské tradice, která očišťuje člověka od zlé energie a pomáhá k uzdravení duše i těla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chumaskové jsou prastarý indiánský kmen, žijící na jihozápadě Spojených států. Proslavili se jako výrobci kánoí, nádob na vaření, mořské mušle zpracovávali na rituální předměty, od nich patrně pochází používání skořápek abalone coby vykuřovací misky.

Byli to také známí léčitelé a bylináři, místní druhy rostlin dokázali s velkou znalostí využít pro upevnění zdraví i zahnání nemocí.

Účinné recepty si pak místní šamané předávali z generace na generaci.

Také tato vykuřovací směs vychází z pradávné tradice těchto indiánů. Měla za úkol očistit člověka od špatných energií, zahnat duchy nemocí, posílit léčebné procesy a aktivovat moudrost potřebnou na cestě k uzdravení.

Dodá nám sílu a rozproudí energii, odstraní stagnace, pocity smutku a deprese, je to závan čerstvého větru, který uvolní naši mysl pro vše nové, co s sebou život přináší.

Vůně při spalování je čerstvě bylinná, pryskyřičnatá, sladce travnatá, příjemně osvěžující.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech vykuřovadel jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Účinek: léčebný / očistný / posilující / šamanismus
Vůně: čerstvě bylinná, pryskyřičnatá, sladce travnatá, příjemně osvěžující
Způsob spalování: uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice
Hmotnost: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: