Vonné tyčinky kopál - černý a bílý

Kód: 120033.01
Neohodnoceno
265 Kč –4 %
Vonné tyčinky kopál - černý a bílý
265 Kč –4 % 252 Kč
Skladem (>5 ks)
Ručně vyrobené vonné tyčinky, obsahují pouze čistou bílou a černou kopálovou pryskyřici té nejlepší kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto tyčinky jsou ručně vyrobeny v Mexiku místními Indiány, obsahují pouze čistou bílou a černou kopálovou pryskyřici té nejlepší kvality, pocházející z regionu Maya. Tato kombinace je velmi harmonická, něco jako muž a žena, dá se přirovnat ke spojení kadidla a myrhy v naší kultuře.
Bílý kopál zde symbolizuje božskou, mužskou složku, má silný vztah ke slunci a bohům se sluncem spojených, dodává energii, posiluje, rozveseluje. Černý kopál naproti tomu koresponduje se zemí, s ženou, s temnými silami přírody, s nočními bohy, dodává nám pocit uzemnění, jistoty, i hlubokých mystérií.
Ve starých středo a jihoamerických kulturách sloužily oba druhy kopálů jako významná obětina, jejich vůně doprovázela všechny významné světské i náboženské obřady. Mají silné očistné a ochranné účinky, dokáží nás doslova spojit s nebesy, ve své domovině je považují za významné léčivé prostředky.
Vůně tyčinek po zapálení je pryskyřičnatá, hluboká, sametově balzamická, lehce citrusová i květinová, snoubí se v ní to nejlepší z obou druhů kopálů.

Zapalujte jako obětinu, pokud potřebujete zharmonizovat, dostat věci do pořádku, pročistit prostor nebo osoby, jako ochranu před negativními vlivy, zahnat duchy nemoci.
Tyčinky mají téměř univerzální použití.

Hmotnost: 50 g
Balení: 10 ks vykuřovacích tyčinek
Vůně: hluboká, sametově balzamická, lehce citrusová i květinová, snoubí se v ní to nejlepší z obou druhů kopálů

Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: