Vykuřovací směs Purpura

Kód: 020111.01
Neohodnoceno
Značka: Rymer
75 Kč –5 %
Vykuřovací směs Purpura
75 Kč –5 % 71 Kč
Skladem (3 ks)

Tradiční vykuřovací bylinná směs s očistnými účinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tradiční vykuřovací bylinná směs se spaluje již velmi dlouhou dobu. Její vznik se dá vystopovat v keltsko-germánských a slovanských dobách.

Během celého léta se sbíraly léčivé byliny, které se vázaly do svazečků, ty se později nechávaly světit v kostelích a věšely se nad vchodové dveře, či ke křížku.

Směsi se říkalo vonička, měla silně léčivé a očistné účinky, chránila dům před neštěstím a uhranutím, zaháněla smutek a melancholii, přinášela světlo v temných dobách. Nejvíce se vykuřovala po dvanáct nocí počínaje Štědrým dnem a konče před Třemi Králi, jež se považovaly za kritické , kdy temné síly mají největší moc. Voničkou se tehdy vykuřovalo obydlí i hospodářská stavení pro ochranu a očistu.

Vánoční vykuřovadlo vychází z velmi starého a tradičního receptu, používaného tisíce let.

Je namíchána z nejlepších surovin tak, aby přinesla do Vašich domovů nejen tradiční vánoční vůni, ale také původní význam, očistu a ochranu, jež měla v dávných dobách.

Spalujte na uhlíku, či plátku Mica, voničku lze vhodit i na kamna a krb. Můžete také spalovat společně s pryskyřicí kadidlovníku a myrhou.

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech vykuřovadel jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 Ilustrační foto - každá šarže směsi může mít mírně odlišný vzhled i složení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Účinek: Očistný / léčebný / meditační
Vůně: Bylinná, hřejivá, typicky vánoční
Způsob spalování: Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, plátek mica
Hmotnost: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: