Vonné vykuřovadlo - Kadidlo Etiopie 20g

Kód: 412169.01
Neohodnoceno
Značka: Rymer
98 Kč –5 %
Rymer
98 Kč –5 % 93 Kč
Skladem (>5 ks)

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry jak na duchovní i fyzické úrovni, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici – kadidlo, zvané též olibanum.

Jeho užití spadá do nejstarších egyptských kultur a v průběhu dalších tisíciletí se stalo tím nejdůležitějším vykuřovadlem. Nesmělo chybět při žádných náboženských či světských obřadech a rituálech. Je signováno Slunci a má téměř univerzální použití, symbolizuje mužskou složku.

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a duchovní rovinou bytí, říká se, že s jeho vůní můžete poznat Boha. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí.

Velmi kvalitní třídy kadidla pochází z Etiopie, kvalita A patří k tomu nejlepšímu, co místní zdroje nabízí. Jedná se o tříděnou sortu obsahující větší zrna žlutavé, bílé i nazelenalé barvy.

Vůně je balzamická, pryskyřičnatá, poměrně jemně citrusová, ovšem méně než u druhů z Ománu, vznešená, typicky kadidlová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Vůně: Balzamická, pryskyřičnatá, méně citrusová než u druhů z Ománu, vznešená, typicky kadidlová
Účinek: Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Kreativita
Hmotnost: 20 g
Země původu: Etiopie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: