Vykuřovadlo zvěrokruh - Štír

Kód: 943715.01
Neohodnoceno
Značka: Rymer
105 Kč –4 %
štír
105 Kč –4 % 100 Kč
Skladem (>5 ks)

Vykuřovací vonná směs ve znamení Štír

Detailní informace

Detailní popis produktu

23.října - 23.listopadu

Štír je jedním z nejvíce složitých znamení celého zvěrokruhu, je ovládán celou škálou citů a vášní, touhou po poznání protilehlých pólů, od hlubokých duchovních pravd po vášnivé prožití sexuality. Je to znamení rozpolcené a do jisté míry tragické, hromadí v sobě všechny vnější impulzy až do transformační „ exploze“. Jeho pohled na svět je vážný, protkán různými strachy a obavami, nebojí se však vlastního konce, vlastní smrti, je schopen pochopit vyšší hodnoty než je hmota a pozemský život. Sexualita je pro něj důležitou složkou existence, nemá rád autority, kritiku či cizí rady, pokud si ale vybere přátele, bývá jim věrný a oddaný. Zrozenci v tomto znamení stále osciluji mezi extrémy, jako je hmota a duchovnost, klid a exploze, láska a smrt, čistota i prokletí.

Tato směs podporuje toleranci a ohleduplnost, pomáhá podívat se na svět z nadhledu a s odstupem, zbavit se temných vizí a napomoci konstruktivnímu využití svých mystických a spirituálních vlastností.

Vůně při spalování je hluboká a tajemná jako znamení samo, sametově pryskyřičnatá, intuitivně připomíná nebezpečí, je tu odkaz na minulé zklamání  i tragický element lásky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Vůně: hluboká a tajemná jako znamení samo, sametově pryskyřičnatá
Účinek: Harmonizující / Posilující
Způsob spalování: uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice
Hmotnost: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: