Vonné provázky Dhupaya - Santal

Kód: 934374.01
Neohodnoceno
115 Kč –5 %
dhup santal
115 Kč –5 % 109 Kč
Skladem (4 ks)

Tradiční barevné tibetské vonné provázky Dhupaya

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevné tibetské vonné provázky Dhupaya se používají v oblasti Himalájí obdobně jako vonné tyčinky. V Tibetu, ale také v Nepálu a Bhútánu se mimo klasické vonné tyčinky připravují také vykuřovací copánky (DHUPAYA)

Podle starých předpisů je namíchána jemně namletá vykuřovací směs z bylin a pryskyřic, která se pak zamotá do ručně vyrobeného rýžového papíru ve tvaru malého copu či provázku.

Používají se stejně jako tyčinky - na silnějším konci se zapálí, po chvilce se plamen sfoukne a provázek se nechá doutnat.

Vonné provázky mohou být páleny "ve stoje" v různých nádobách, jako jsou kadidelnice a vykuřovací misky, naplněné jemným pískem, kdy je můžeme zapíchnout obdobně jako vonné tyčinky, zapálit jejich konec a po chvíli hoření je sfouknout, aby pouze doutnaly. Dále je lze položeny na drátěná sítka kadidelnic nebo do kamenných misek.

Santal: Nejlepší společník k meditaci. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, což je pro účely meditace to nejpodstatnější. Santal se vyznačuje hřejivě dřevitou vůní, prohřívá, dodává energii, oživuje a posiluje, klidní mysl i emoce, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším.

Vždy se ujistěte, že vonné provázky jsou v bezpečném prostoru mimo místa, kde jejich hoření by mohlo způsobit požár. Provázky uchovávejte z dosahu dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Výrobce: Rymer
Vůně: dřevitá, teple kořenitá a hřejivá
Účinek: Meditační / Relaxační / Spirituální
Obsah balení: cca 30 ks
Délka: cca 10 cm
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: