Vonné provázky Dhupaya - Frankincense

Kód: 412149.01
Neohodnoceno
150 Kč –4 %
dhup frank
150 Kč –4 % 143 Kč
Skladem (2 ks)

Tradiční barevné tibetské vonné provázky Dhupaya

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevné tibetské vonné provázky Dhupaya se používají v oblasti Himalájí obdobně jako vonné tyčinky. V Tibetu, ale také v Nepálu a Bhútánu se mimo klasické vonné tyčinky připravují také vykuřovací copánky (DHUPAYA)

Podle starých předpisů je namíchána jemně namletá vykuřovací směs z bylin a pryskyřic, která se pak zamotá do ručně vyrobeného rýžového papíru ve tvaru malého copu či provázku.

Používají se stejně jako tyčinky - na silnějším konci se zapálí, po chvilce se plamen sfoukne a provázek se nechá doutnat.

Vonné provázky mohou být páleny "ve stoje" v různých nádobách, jako jsou kadidelnice a vykuřovací misky, naplněné jemným pískem, kdy je můžeme zapíchnout obdobně jako vonné tyčinky, zapálit jejich konec a po chvíli hoření je sfouknout, aby pouze doutnaly. Dále je lze položeny na drátěná sítka kadidelnic nebo do kamenných misek.

Frankincense: kadidlo. Mají jemně bylinnou, dřevitou a pryskyřičnatě kadidlovou vůni, můžete je použít k očištění prostoru, harmonizaci, při meditacích a jako zprostředkovatele spirituální  energie.

Vždy se ujistěte, že vonné provázky jsou v bezpečném prostoru mimo místa, kde jejich hoření by mohlo způsobit požár. Provázky uchovávejte z dosahu dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Výrobce: Rymer
Vůně: bylinná, pryskyřičnatě kadidlovníková, dřevitá
Účinek: Spirituální / Provonění prostoru / Očistný / Harmonizující
Obsah balení: cca 50 ks
Délka: cca 12 cm
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: