Svíce Panny Marie

Kód: 940908.01
Neohodnoceno
398 Kč –5 %
pm
398 Kč –5 % 378 Kč
Skladem (4 ks)

Výsostně čistá energie svíčky Panny Marie nás zaplaví něhou a péčí, v nichž se nás dotkne svojí přítomností a zaplaví nás nekonečnou Milostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVÍCE PANNY MARIE

Královna všech národů přichází po Nebeském schodišti na Zemi a otevírá své nejlaskavější srdce plné nejhlubší lásky, kterou nás touží nasytit a skrze kterou se nám dostane mnohého prozření.

Konejšivá, a přesto velmi intenzivní energie je propojena s ohromujícím portálem Panny Marie a nese překrásné frekvence Její zázračné síly.

Záře svíce Panny Marie přetavuje nemocné frekvence a bolesti v čiré a nejlaskavější Světlo a mnoha rovinami naší existence rozproudí tisíce krůpějí Světla zázraků.

V prostoru, kde hoří tato svíce, se otevírá aktivní pole léčivého portálu Panny Marie, Ježíše Krista a dalších Mistrů Světla a jejich mocná energie je rozptylována do našich Životů, kde můžeme pocítit jejich přítomnost (i když třeba jinak, než bychom si přáli).

Panna Marie je nenahraditelnou průvodkyní, vede nás jemnou cestou ke zhojení mnoha zranění na těle i duši. Zaplavuje naše životy Milostí a přináší Moudrost a Sílu, která se celému lidstvu teprve odemyká.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a svícny
Výrobce: Radana Kolcová
Výška: 27 cm
Průměr: 5 cm
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: